Oznamka

jsem mimo

19. února 2009 v 10:10 | Nomi
Tak a jednou to muselo přijítno určitě ste si všimli že jsem tu už dloho nebyla. Moc se vám zato omlouvám ale přijela návštěva já sem na comp nemohla no a včera večer když jsem přišladomu z kroužku udělalo se mi blbě nic jsem nejedla a tak jsem se šla vykoupat žesi pudu lehnout když jsem se vykoupala začala se mi točit hlava a najednou jsem už nic neviděla jen černo a chtělajsem vylíst z vany jenže to nešlo a když se mi to podařilo skácela jsem se z ničeho nic na zem a omdlela. Ležela jsem tam asi tak půl hodiny když mě v koupelně naše táta probudil mě a odvedl do postele a já furt nic neviděla a nevěděla jsem kde jsem. A pak jsem se poblila a pak zase a tak to šlo do kola až jsem se poblila po 14 a bylo to fakt nechutný a teď ležim v posteli a čekám kdy se zase pobliju. No a asi vám je jasný že jsem nemoná a že nemůžu teď moc na počítač a tak jsem se rozhodla že

POZASTAVUJU BLOG

vyhodnocení SB

19. února 2009 v 9:59 | Nomi
Tak jo a je to tady konečně jsem se dohrabala k vyhodnocení SB. Myslela jsem si že mi jich zůstane víc ale to už je jedno.

Takže to nebudu prodlužovat tady jsou SB která zůstávají.

Aki
Haruhi
Hiata-chan
Yummi
Nikki-chan
Tin
Yumi- měla pozastavený blog

no a to jsou všichni moc mi jich nezůstalo ale to je jedno tak papik lidi

už jsem tu

14. února 2009 v 17:58 | Nomi
Dobře dneska jsem se vrátila. Ale jsem dost vyřízená takže sem nějaký moc dlouhý články dávat nebudu. Tak jsem vám jen chtěla říct že jsem tu. A du jsi konečně odpočinout. A to třídění SB tam ještě několik dní nechám tak pa lidi XD.

Třídění SB

10. února 2009 v 15:30 | Nomi
Dobře tenhle článek se sám zveřejní v pondělí nebo v úterý a zůstane tu dokad budu pryč.

Tak jo už je to evidentní až odjedu bude třídění SB takže tenhle článek tu bude celou dobu co budu pryč. Vim že SBeček moc nemam ale i když jich moc nemam tak na můj blog některé vůbec nechodí. A tak je tu třídění. Hlavně nezapomeňte že jsem pryč a nedivte se že vám vůbec nepíšu komentíky. No a zase k tomu třídění chci sem jen napsat některá SB která zůstanou mími SB i když nevyplní tohle třídění jsou to:

Aki-navštěvuje můj blog hodně a je to nej kámojda XD
Haruhi-to samí XD
Hinata-chan-chodí na můj blog každou minutu XD

A mohla bych jmenovat více SBeček které chodí na můj blog docela často pak se zase stae že na můj blog nepřídou týden.

No a teď konečně k hlevnímu bodu. Pokud chcete být stále mé SB tak vás prosím aby jste napsali do komentíků:

1.přesdívku
2.blog
3.budete na můj blog chodit aspoň 3 týdně ???

No a to je vše. Doufá že mi zbyde hodně SBeček. XD

jedu na lyžák

17. ledna 2009 v 11:13 | ♥Nomi♥
Tak bohužel odjíždim na lyžák takže tu nebudu ale připravim pár článků které se budou postupně zveřejńovat sami takže můj blog bude stále živí. Jen aby jste věděli že tu nebudu tak nebudu ani na vašich stránkách. Tak se mějte a nezlobte XD
 
 

Reklama